Про нас

Унікальність проекту Sneakers B.O.X. полягає в тому, що кожна пара приймається особисто майстром, і так само вона видається. Ми завжди показуємо, пояснюємо, що і як зробили, знайомимо з особливостями матеріалу, щоб кожен клієнт розумів процес з нашого боку і надалі міг самостійно доглядати за своїм взуттям. Ми чистимо кожну взуття вручну, беручи до уваги індивідуальність кожної пари. На фото - спортивне взуття "ECCO", проведена комплексна чистка, фарбування зношених місць, обробка кремом, готельному. Наш адрес- г

Основна мета нашого проекту створити сервіс що дозволяє "реанімувати" абсолютно будь-яку пару взуття, тим самим дати можливість повернути її до життя і съэкономить гроші на преобретение новою. Пропонуємо Вам повний спектр послуг з догляду за обуью, хімчистка кросовок і іншого взуття, повне і часткове фарбування, відновлення замші і нубука, реставрація дефектів, виведення плям солі, дезенфекция, вибілювання підошви, просочення від проникнення вологи, відхід за спортивним взуттям і кожгалантиреей, якісний ремонт взуття, консультація по відхід.

Для роботи застосовуються тільки якісні, сучасні матеріали і технології, що дає майже необмежені можливості в роботі з усіма видами материаловдля взуття.

Ми в мережі